O nas

Studio Synteza to pracownia architektoniczna, w której zajmujemy się aranżowaniem wnętrz. Tworzymy projekty pomieszczeń, głównie apartamentów oraz domów. Wiemy jak ważne jest dostosowanie projektu do indywidualnych preferencji klienta, dlatego każdy z naszych projektów jest dopasowany do potrzeb inwestora.

W tym celu na początku przeprowadzamy wywiad z klientem - nigdy nie narzucamy swojej wizji, zawsze jest to kompromis i poszukiwanie wspólnego mianownika. Tworzymy wnętrza w różnych stylach, m.in. : nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, stylizowanym czy eklektycznym. W swoich projektach chętnie wykorzystujemy materiały naturalne, takie jak drewno, kamień, szkło i metal.

Nasz zespół

Mgr inż. Paulina Świerczyna

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, swoją karierę zawodową rozwijała w biurach:

  • Pracownia Architektoniczna Czora i Czora,
  • GORGOŃ biuro architektoniczne,
  • ARX PORTUGAL Arquitectos w Lizbonie,
  • Franta Group,
  • Skala Studio Pracownia Projektowa.

Pasjonatka wnętrz minimalistycznych i loftowych. W swoich projektach najczęściej wykorzystuje materiały naturalne, tworząc ciekawe rozwiązania.

Mgr Żaneta Piekarska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Pasjonatka wnętrz oraz nieruchomości.

Swoją wiedzę poszerzała na praktykach zawodowych z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego. Ukończyła studia z wyceny oraz zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Stworzone projekty zawsze analizuje pod względem funkcjonalności. Miłośniczka stylu nowojorskiego oraz hamptons.